0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

*

TSE

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« - : Ιούνιος 20, 2007, 11:04:04 πμ »
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟΥΣΙΑΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ BILL?



*

Billypapa

Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #1 - : Αύγουστος 17, 2007, 10:00:33 μμ »
Παιδιά ακούω συνέχεια για τον BILL ότι είναι πολύ καλός άλλα κανείς δεν αναφέρει
Που είναι το συνεργείο του BILL !!!
Δεν ξέρω για ποιον λόγο άλλα αν μπορεί κάποιος ας μου πει που είναι και ένα τηλ
Για να κλείσω ραντεβού για σέρβις έστω και με P.M

*

Αποσυνδεδεμένος mak74

  • ***
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
  • Αντιδράσεις: 0
Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #2 - : Νοέμβριος 27, 2007, 08:55:39 μμ »
Για χαρα σε ολους. :bye: :bye:
Θα ηθελα να ρωτησω χωρις παρεξηγηση παντααν ο bill εχει εξουσιοδοτημενο service aprilia και αν ναι με ποια επωνυμια γιατι εψαξα στο site της aprilia και δεν βρηκα καποιο ονομα που να μου τον θυμιζει η κατι αλλο σχετικο με την διευθηνση του συνεργειου, οπως επισης το ιδιο συμβαινει και με ενα ακομη συνεργειο που μου ειπαν πως ειναι εξουσιοδοτημενο και λεγεται Ρομπωτης στον Νεο Κοσμο το οποιο δεν βρισκεται ουτε αυτο στην λιστα των εξουσιοδοτημενων της aprilia.Με ολλα αυτα προσπθω να βρω μηπως δεν ειναι ενημερωμενες οι λιστες της aprilia. :thnk: :thnk: :thnk: Και παλι χωρις παρεξηγηση.
 :bye: :bye: :bye:

Ευχαριστω.

*

Αποσυνδεδεμένος teo46

  • *******
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Suzuki Gsxr 1000 k9 triton blue-white!
  • Αντιδράσεις: 0
Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #3 - : Νοέμβριος 27, 2007, 09:09:57 μμ »
ξερω οτι ειναι εξουσιοδοτημενος αλλα καλυτερα να σου πει ο ιδιος!

ισως να ειναι και θεμα χρονου να ενημερωθει η λιστα!


Όλα τριγύρω αλλάζουν και όλο τα ίδια μένουν....

The Gixxer Brothers...

*

davide

Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #4 - : Νοέμβριος 27, 2007, 09:24:29 μμ »
Το συνεργείο του Βασίλη είναι εξουσιοδοτημένο και το όνομα του συνεργείου είναι Q.M.S.
Επειδή άνοιξε φέτος το καλοκαίρι, οι λίστες της Aprilia μάλλον δεν πρόλαβαν να ενημερωθούν!
 :bye:

*

N.M.E.

Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #5 - : Νοέμβριος 27, 2007, 10:48:00 μμ »
Αν μποριτε δωστε και τι διευθηνση παρακαλω του bill ευχαριστω

*

davide

Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #6 - : Νοέμβριος 27, 2007, 10:53:16 μμ »
Αν μποριτε δωστε και τι διευθηνση παρακαλω του bill ευχαριστω

Ζαφειρίου Βασίλης
Λεωφόρος Κηφισού 166 – Αθηνά
Τ.Κ. 10443
Τηλ. 211 1174 128
 :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 19, 2008, 12:47:58 πμ από powerphot »

*

Αποσυνδεδεμένος mak74

  • ***
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
  • Αντιδράσεις: 0
Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #7 - : Νοέμβριος 28, 2007, 07:01:24 μμ »
Βρε παιδια , τι αμεση ανταποκριση  ειναι αυτη? :brv: :brv: :bow: :bow: ave ave
Τωρα μετα τις πληροφοριες σας μπορω να στειλω ενα e-mail απευθειας στην aprilia ωστε να πιεστουν και αυτοι να γινουν λιγο ποιο υπευθηνοι με ορισμενα (σημαντικα) πραγματα.
Απλα αναλογιστητε πως καποιος ο οποιος εγινε προσφατα κατοχος ενος aprilia και δεν γνωριζει τπτ για το apriliabikers δεν γνωριζει τπτ για τον bill η' οποιονδηποτε αλλο νεο εξουσιοδοτημενο συνεργατη της στερωντας του τελικα το ψωμι του. :thnk: :mlk :mlk :mlk


Υ.Γ. Τοσο καιρο ρε παιδια δεν ειχα παρατηρησει την προσθετη ενοτητα DEALERS - ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ στο κατω μερος του πλαισιου της ενοτητας  Η APRILIA ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΑΣ. :blus: :blus: :s1ap :s1ap :fl:
 :bye: :bye:

*

Αποσυνδεδεμένος apriliabikers.gr

  • *********
  • 17379
  • Αντιδράσεις: +10
Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #8 - : Νοέμβριος 28, 2007, 11:36:52 μμ »
Βρε παιδια , τι αμεση ανταποκριση  ειναι αυτη? :brv: :brv: :bow: :bow: ave ave
Τωρα μετα τις πληροφοριες σας μπορω να στειλω ενα e-mail απευθειας στην aprilia ωστε να πιεστουν και αυτοι να γινουν λιγο ποιο υπευθηνοι με ορισμενα (σημαντικα) πραγματα.
Απλα αναλογιστητε πως καποιος ο οποιος εγινε προσφατα κατοχος ενος aprilia και δεν γνωριζει τπτ για το apriliabikers δεν γνωριζει τπτ για τον bill η' οποιονδηποτε αλλο νεο εξουσιοδοτημενο συνεργατη της στερωντας του τελικα το ψωμι του. :thnk: :mlk :mlk :mlk


Υ.Γ. Τοσο καιρο ρε παιδια δεν ειχα παρατηρησει την προσθετη ενοτητα DEALERS - ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ στο κατω μερος του πλαισιου της ενοτητας  Η APRILIA ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΑΣ. :blus: :blus: :s1ap :s1ap :fl:
 :bye: :bye:

και που να δεις αμα πρόκειται για φαϊ  :them2: :them1: και βόλτα.... :abh: :strt2: :souza: :jump2: police police police police

*

Αποσυνδεδεμένος makis

  • aprilia εγω?
  • *****
  • 830
  • Φύλο: Άντρας
  • www.apriliabikers.gr
    • move Forward with us
  • Αντιδράσεις: 0
Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #9 - : Νοέμβριος 30, 2007, 10:29:09 πμ »
Βρε παιδια , τι αμεση ανταποκριση  ειναι αυτη? :brv: :brv: :bow: :bow: ave ave

Καποιοι λενε οτι ειμαστε οι πιο γρηγοροι στην ευρωπη  :P :P :P

Τωρα μετα τις πληροφοριες σας μπορω να στειλω ενα e-mail απευθειας στην aprilia ωστε να πιεστουν και αυτοι να γινουν λιγο ποιο υπευθηνοι με ορισμενα (σημαντικα) πραγματα.
Απλα αναλογιστητε πως καποιος ο οποιος εγινε προσφατα κατοχος ενος aprilia και δεν γνωριζει τπτ για το apriliabikers δεν γνωριζει τπτ για τον bill η' οποιονδηποτε αλλο νεο εξουσιοδοτημενο συνεργατη της στερωντας του τελικα το ψωμι του. :thnk: :mlk :mlk :mlk
Στειλε email , αλλα ψαχνε και στο Google , ολο και καποιος aprilia bikers θα ειναι online


Υ.Γ. Τοσο καιρο ρε παιδια δεν ειχα παρατηρησει την προσθετη ενοτητα DEALERS - ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ στο κατω μερος του πλαισιου της ενοτητας  Η APRILIA ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΑΣ. :blus: :blus: :s1ap :s1ap :fl:
 :bye: :bye:

Ειναι ορατη ΜΟΝΟ οταν κανεις Login

Καλως ηρθες και παλι
 :bye: :bye: :bye:
Η υπομονη είναι αρετη

*

davide

Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #10 - : Νοέμβριος 30, 2007, 11:12:07 πμ »
Το συνεργείο του Βασίλη είναι εξουσιοδοτημένο και το όνομα του συνεργείου είναι Q.M.S.
Επειδή άνοιξε φέτος το καλοκαίρι, οι λίστες της Aprilia μάλλον δεν πρόλαβαν να ενημερωθούν!

Διορθώνω την απάντησή μου…
Ορθός δεν υπάρχει το συνεργείο στις λίστες της Aprilia. Αυτό γιατί δεν έχει έρθει το χαρτί από την Νομαρχία. Είναι τυπικό το θέμα, διότι στην Ελλάδα οι άδειες έχουν μία καθυστέρηση στο να εκδοθούν!
 :bye:

*

Αποσυνδεδεμένος apriliabikers.gr

  • *********
  • 17379
  • Αντιδράσεις: +10
Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #11 - : Νοέμβριος 30, 2007, 11:34:10 πμ »
Το συνεργείο του Βασίλη είναι εξουσιοδοτημένο και το όνομα του συνεργείου είναι Q.M.S.
Επειδή άνοιξε φέτος το καλοκαίρι, οι λίστες της Aprilia μάλλον δεν πρόλαβαν να ενημερωθούν!

Διορθώνω την απάντησή μου…
Ορθός δεν υπάρχει το συνεργείο στις λίστες της Aprilia. Αυτό γιατί δεν έχει έρθει το χαρτί από την Νομαρχία. Είναι τυπικό το θέμα, διότι στην Ελλάδα οι άδειες έχουν μία καθυστέρηση στο να εκδοθούν!
 :bye:


Mακάρι να ήσαν και άλλοι σαν τον Βασίλη και ας μην ήταν στο site της Aprilia . !!!

αλλα συμφωνώ με τον davide !!!

*

Αποσυνδεδεμένος mak74

  • ***
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
  • Αντιδράσεις: 0
Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #12 - : Νοέμβριος 30, 2007, 08:47:56 μμ »
Ρε παιδια σας ευχαριστω πολυ. :a016 :a016
Ειχα καποια ανταλαγη  p.m. με τον bill οπου ο ιδιος μου εξηγησε ολλα αυτα που προανεφερε ο davide με περισσοτερες λεπτομεριες και που μαλιστα τον παροτρυνα να τα postαρει για να μην δημιουργηθει καποιο προβλημα με  πιθανους ισως "καλοθελητες" :shahea: :mlk :thdn: :thdn: αφενος και αφεταιρου να ειναι το site ενημερωμενο απο 1ο χερι.
Απο αυτα τα λιγα που ανταλαξαμε παντος μου φανηκε σαν ενας πολυ αξιολογος ανθρωπος. :kalo: :prm
θα εχω ομως πιο ολοκληρωμενη αποψη οταν τα πουμε απο κοντα.
Bill σ'ευχαριστω πολυ και δημοσιος για τις διευκρινησεις που μου εδωσες για την αποκατασταση της αληθειας.  :chrs:


*

MIXALIS

Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #13 - : Δεκέμβριος 02, 2007, 09:19:14 μμ »
ρε παιδια που εχει το συνεργειο ο bill!

*

davide

Απ: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ BILL
« Απάντηση #14 - : Δεκέμβριος 02, 2007, 09:23:00 μμ »
Καλώς ήρθες...
Το συνεργείο του Βασίλη είναι εδώ...
Bill


...καλό θα ήταν να διαβάζουμε λίγο καλύτερα τα προηγούμενα ποστ. Αυτή η πληροφορία υπάρχει ήδη αρκετές φορές!

 

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Αρχική Σελίδα Όροι Χρήσης